fbpx

IT TO NIE TYLKO KOMPUTERY

DLACZEGO IT SOLUTION

Tworzymy zespół specjalistów i pasjonatów. Lubimy swoją pracę, znamy się na niej i ciągle rozwijamy swoje umiejętności, zdobywamy nowe kompetencje. Interesujemy się nowinkami technologicznymi, bezpieczeństwem IT, produktywnością i rozwiązaniami zwiększającymi wydajność. Nasza firma to przede wszystkim ludzie.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Znamy się na swojej pracy. Cały czas się rozwijamy i szkolimy. Dysponujemy szeregiem narzędzi ułatwiających kontakt i podnoszących wydajność. Raportujemy swoją pracę, jesteśmy zorganizowani i odpowiedzialni.

ŁATWA KOMUNIKACJA I ROZUMIENIE POTRZEB

Potrafimy rozmawiać z ludźmi, znamy rozwiązania problemów, potrafimy skutecznie przekazywać informacje. Współpracujemy z działami IT międzynarodowych korporacji, tworzymy zewnętrzne działy IT.

BIZNESOWE ROZWIĄZANIA I STANDARDY

Obsługa klasy biznes i enterprise, rozwiązania korporacyjne, złożone systemy ERP, CRM, HIS, DLP, Office 365, Microsoft 365, Exchange Online, Google G Suite, Comarch Optima, Raks SQL, Wapro Mag, Sage Symfonia.


ZAUFAJ SPECJALISTOM

Zajmujemy się IT

Ciągle podnosimy swoje kompetencje, poznajemy nowe rozwiązania. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami ułatwiającymi pracę, podnoszącymi bezpieczeństwo oraz zwiększającymi wydajność. Z powodzeniem pomagaliśmy w wyborze najlepszych rozwiązań, zajmujemy się migracją poczty, wdrożeniami serwerów oraz oprogramowania do zarządzania każdym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa. Mamy kreatywne pomysły, rozumiemy znaczenie kosztów, polecamy jedynie sprawdzone rozwiązania. W razie potrzeby zrobimy rozeznanie rynku i przedstawimy raport z efektu naszej pracy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, kompleksowo zajmując się kwestiami związanymi z IT. Pomagamy opracować schematy procesów zachodzących w firmie aby dopasować najlepsze rynkowe rozwiązania.

HELPDESK

Przyjmujemy zgłoszenia w dedykowanym systemie, dzięki czemu żadne zlecenie nie zostanie pominięte a klient zawsze może sprawdzić status jego realizacji. Wszystkie zgłoszenia rozwiązywane są zarówno zdalnie jak i lokalnie w biurze naszych klientów. Szeroki zakres naszych kompetencji sprawia, że żaden problem nie pozostanie nierozwiązany.

WDROŻENIA

Zajmujemy się opracowaniem raportu z zapotrzebowania naszych klientów, badamy rynek pod względem najlepszych rozwiązań. Wykonujemy projekt wdrożenia z estymacją czasową oraz rozpisanymi punkt po punkcie zadaniami do wykonania, tak aby klient wiedział, na jakim etapie jest wykonywana praca.

CONSULTING

Znamy większość rynkowych rozwiązań, znamy wady i zalety w kontekście różnych scenariuszy. Umiemy zweryfikować założenia projektowe względem zapotrzebowania oraz kosztów. Służymy wiedzą, doświadczeniem, przekładamy skomplikowany język IT, na proste i zrozumiałe komunikaty, tak aby klient wiedział i rozumiał przed jakimi stoi wyzwaniami.

BEZPIECZEŃSTWO

Jesteśmy partnerem Microsoft, Fortinet oraz Eset. Zabezpieczamy komputery, zestawiamy bezpieczne łącza VPN, zajmujemy się ochroną stacji roboczych oraz serwerów. Projektujemy bezpieczne sieci firmowe, wdrażamy rozwiązania zapewniające pełną zgodność z wytycznymi RODO. Zajmujemy się zabezpieczeniem danych, systemami DLP, bezpiecznymi kopiami zapasowymi oraz środowiskami wirtualnymi w klastrach HA. Jesteśmy w stanie nadzorować całą infrastrukturę i reagować na zdarzenia krytyczne takie jak zagrożenia wirusami, luki w zabezpieczeniach, nieautoryzowane dostępy do sieci, zanim dojdzie do wyrządzenia szkód w firmie.

SZKOLENIA

Szkolimy pracowników z nowych rozwiązań, piszemy instrukcje, nagrywamy filmy, opracowujemy dokumentacje. Pomagamy wykorzystać cały potencjał stojący za rozwiązaniami IT, aby minimalizować koszty i zwiększać wydajność.

2019 ITSOLUTION
Wykonanie: ITHEX STUDIO