fbpx

BEZPIECZEŃSTWO TO PODSTAWA

Dobieramy, wdrażamy i administrujemy profesjonalnymi UTM’ami Fortinet

Bezpieczeństwo sieci oraz danych wewnątrz organizacji, są kluczowymi aspektami działania firmy. Wdrożona dyrektywa GDPR (RODO) kładzie duży nacisk na dołożenie wszelkich możliwych starań do zabezpieczenia danych. Jednym z najlepszych rozwiązań jest wdrożenie urządzenia UTM, które w znaczący sposób podnosi efektywność zabezpieczeń.

JAKIE KORZYŚCI PŁYNĄ Z ZASTOSOWANIA ROZWIĄZAŃ UTM FORTINET

Bezpieczeństwo to podstawa. W obecnych czasach prowadzone są zautomatyzowane ataki na organizacje, które powodują wielomilionowe straty. Cyberprzestępcy szukają luk w zabezpieczeniach oraz wykorzystują nieaktualizowane urządzenia w celach dostępu do zasobów firmowych. Dzięki rozwiązaniom FortiGate zmniejszamy ryzyko związane ze skutecznym atakiem na sieć i dane. Rozwiązania Fortinet posiadają wiele funkcjonalności mających pozytywny wpływ na bezpieczeństwo.

NGFW - Next Generation Firewall

Zapora sieciowa klasy Enterprise, która monitoruje ruch wchodzący i wychodzący. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji wspomagającej stały monitoring, FortiGate chroni przed atakami DDoS oraz ransomware.

IPS - Intrusion Prevention System

Technologia chroniąca przed wszystkimi zagrożeniami, a także, przed nieautoryzowanymi próbami dostępu do sieci. System identyfikuje wszystkie anomalie i wykrywa niebezpieczeństwo zanim dojdzie do naruszenia.

Antywirus

Zintegrowany system antywirusowy, który wykrywa zagrożenia typu wirusy oraz spyware. Dzięki zastosowaniu oprogramowania antywirusowego na urządzeniu, zagrożenia są wykrywane zanim znajdą się sieci firmowej.

VPN i SSL

Usługa umożliwiająca bezpieczne połączenie z siecią firmową z każdego miejsca na świecie. Specjalne algorytmy pozwalają na priorytetyzacje ruchu sieciowego i zwiększenie stabilności połączenia z VPN przez programowanie FortiClient.

Forti Cloud

Platforma chmurowa Fortinet do zarządzania oraz organizacji urządzeń FortiGate. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest łatwa analiza zagrożeń oraz ocena bezpieczeństwa sieci, czy wpływ aplikacji i użytkowników na generowany ruch sieciowy.

FortiGuard Services

Subskrypcja FortiGuard i pakiety wchodzące w jej skład

FortiGate Firewall Gartner Raport

Raport firmy Gartner wskazujący na liderów branży IT w danym segmencie.

Ekosystem Fortinet

Rozwiązania bezprzewodowe

Rozwiązania Fortinet mogą być stosowane w różnych wariantach i konfiguracjach. Dostępne są jako klastry, pojedyncze rozwiązania a także jako wirtualne środowiska.
W ofercie dostępne są również rozwiązania bezprzewodowe FortiAP z dedykowanym kontrolerem FortiWLC Controller, a także, rozwiązania LTE FortiExtender.

Zapraszamy do kontatku w celu zapoznania się z ofertą i możliwościami.

2019 ITSOLUTION
Wykonanie: ITHEX STUDIO