fbpx

Microsoft 365

Popularne pakiety Office 365 zmieniły nazwę na Microsoft 365

MICROSOFT 365 JAKO USŁUGA

Najpopularniejszy pakiet rozwiązań biurowych dostępny jest teraz w modelu subskrypcji. Od Ciebie zależy na jaki czas potrzebne są licencje. Microsoft 365 to zawsze najaktualniejsze wersje oprogramowania, miejsce w chmurze Microsoft, oraz szereg dodatkowych funkcjonalności takich jak Microsoft Teams, Planner, Sharepiont, Exchange Online.

Elastyczność i skalowalność

Potrzebujesz licencji na miesiąc, kwartał, rok? Od Ciebie zależy przez ile będzie aktywna subskrypcja. Zwiększaj lub zmniejszaj ilość licencji w zależności od potrzeb.

Ekosystem aplikacji

Najlepsze rozwiązania do pracy zespołowej, komunikator Microsoft Teams, chmura Microsoft One Drive, Sharepoint oraz profesjonalna usługa pocztowa Microsoft Exchange Online w zasięgu ręki.

Poczta i kalendarze

Współdzielenie kalendarzy, delegowanie zadań, organizacja spotkań, zaproszenia na wydarzenia prosto w poczcie. Do tego bezpieczeńśtwo oraz pełen nadzór nad przepływem informacji w firmie.

Praca zespołowa

Najlepsze narzędzie do komunikacji, pracy zdalnej, prezentacji oraz szkoleń. Microsoft Teams zintegrowany jest z całym ekosystemem Microsoft. Twoje pliki, kalendarze, zadania w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo i backup

Automatyczny backup na serwerach Microsoft Azure, duże możliwości dodatkowych zabezpieczeń i kopii zapasowych. Synchronizacja folderów oraz dostęp do danych na każdym urządzeniu.

Microsoft 365 Apps for business Microsoft 365 Business Standard Microsoft 365 Business basic Exchange
Online Plan 1
Cena 40zł netto 45zł netto 18zł netto 15zł netto
Zakup Zakup Zakup Zakup

Wiele narzędzi jeden pakiet

Kompleksowe rozwiązanie

Microsoft 365 to wszystkie narzędzia niezbędne do pracy. Poczta, kalendarz, Word, Excel, program do zadań, program do projektów, do prezentacji, komunikacji. Wszystko co niezbędne do efektywnej i produktywnej pracy. Wszystkie rozwiązania Microsoft są zgodne z GDPR (RODO), bezpieczne oraz oferują jeden z najwyższych wskaźników niezawodności i dostępności SLA na poziomie 99,9%.

2019 ITSOLUTION
Wykonanie: ITHEX STUDIO