fbpx

Wdrożenia

Kompleksowo zajmujemy się zaprojektowaniem rozwiązania, doborem sprzętu, uruchomieniem systemu. Od prostych systemów GTD, przez oprogramowanie do zarządzania projektami aż po systemy CRM, ERP i HIS.

Rozwój firmy i cyfryzacja oznaczają zmiany i ulepszenia

Kompleksowo zajmujemy się analizą potrzeb, audytem stanu obecnego oraz doborem najlepszych rozwiązań. Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu klientów przez proces cyfryzacji, pomagamy tworzyć procedury i projektować procesy.
Zajmujemy się migracją oraz wdrożeniami systemów dedykowanych.
Skrupulatnie planujemy każdy etap, analizujemy zagrożenia, zarządzamy projektami, estymujemy czas realizacji, sprawnie kontrolujemy koszty.

Środowiska Serwerowe
Windows Server
Active Directory

Dobieramy odpowiednie rozwiązania, administrujemy i zarządzamy sieciami firmowymi, komputerami pracowników oraz kontami firmowymi. Proponujemy rozwiązania ułatwiające prace i zwiększajace wydajność.

Projektowanie infrastruktury sieciowej
LAN, VLAN, WLAN, VPN

W oparciu o potrzeby klienta, dbamy o wydajność sieci, bezpieczeństwo oraz wygodę. Konfigurujemy bezpieczne połączenia zdalne, wdrażamy połączenia MPLS. Izolujemy sieci firmowe aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo
UTM, Firewall, systemy DLP
Backup i Storage

Chronimy sieć, konfigurujemy i zarządzamy urządzeniami sieciowymi. Dobieramy i konfigurujemy systemy zabezpieczające przed nieautoryzowanym dostępem do plików. Konfigurujemy i wykonujemy kopie bezpieczeństwa.

Oprogramowanie do obsługi i zarządzania firmą
CRM, ERP, HIS

Wdrażamy oprogramowanie do zarządzania firmami. Mamy duże doświadczenie w systemach Comarch Optima, Raks SQL, Wapro Mag, Sage Symfonia. Migrujemy bazy, pomagamy w wyborze rozwiązań oraz kontaktach z pomocą techniczną.

Wdrożenia i migracja Office365, Exchange Online SharePoint, G Suit

Zajmujemy się migracją oraz konfiguracją poczty. Wskazujemy lepsze i wydajniejsze rozwiązania do pracy w zespołach. Doskonale znamy rozwiązania Microsoft, Google, Synology. Szkolimy z Microsoft Teams i Outlook.

Etapy wdrożenia

Dobrze zaplanowany projekt, to wyższa efektywność i łatwiejszy nadzór.

Plan wdrożenia

Określając harmonogram jesteśmy w stanie pilnować najważniejszych założeń.

Podsumowanie wdrożenia

Analiza korzyści wskaże nam twarde dane na temat projektu.

Umiemy współpracować

Korporacyjne działy IT

Nasi klienci mają swoje centrale zlokalizowane we Włoszech, Francji, Rosji i USA.
Nadzorujemy duże projekty, wykonujemy zlecone działania. Mamy doświadczenie w sprawnej komunikacji oraz organizacji złożonych przedsięwzięć.
Dbamy o cały projekt, nadzorujemy prace podwykonawców oraz koordynujemy działania z centralą. Umiemy rozwiązywać problemy i rzeczowo raportować postępy.

Chętnie pomagamy, doradzamy i sugerujemy adekwatne rozwiązania.

2019 ITSOLUTION
Wykonanie: ITHEX STUDIO